Logo HBH Odpady

Pro školy

Exkurze a další akce pro školy a školky

Nabízíme možnost exkurze do naší firmy – spolu s dětmi můžete projít náš sběrný dvůr a prohlédnout si všechny komodity, které se tam vyskytují, děti si mohou vyzkoušet znalost všech materiálů, zvážit sebe či odpady a podívat se, jak se odpad zpracovává dál (obzvlášť oblíbené je sledování stříhání a pálení železa…). Na našem přilehlém druhém provoze si je možno prohlédnout třídící linku a lis na papír a plasty, výsledné balíky, podívat se na skleněné a další odpady a případně se porozhlédnout po vhodném materiálu na tvoření apod. K prohlédnutí bude i přítomná technika – svozová auta, ještěrky, balíkovací lis apod.
Po předchozí domluvě (barbora.pavlasova@holesak.cz, tel.: +420 607 981 640) se Vám rádi budeme věnovat, děti od nás dostanou na památku drobný dárek.
Fotka z exkurze
Podporujeme také sběrové soutěže ve Vašich školských zařízeních.

Pokud máte zájem o svoz papíru, kontaktujte prosím Barboru Pavlasovou - barbora.pavlasova@holesak.cz, tel.: +420 607 981 640. Koncem školního roku pak odměníme první 3 školy s největším množstvím papíru na žáka, podpoříme školy s celkovým největším množstvím sebraného papíru a můžeme odměnit i jednotlivce či třídy dle Vašich požadavků a kritérií.
V rámci environmentální  osvěty rádi pomůžeme, zajistíme či odprezentujeme tematické akce týkající se odpadové tématiky (soutěže, exkurze, přednášky, apod.).

Hodnocení

Jaké jsou hodnocení na naše exkurze ?
ráda bych poděkovala panu Holešákovi za umožnění exkurze v HBH odpady a paní Lence Mikletičové za perfektní organizaci a strašně milý doprovod. Svým průvodním  slovem zaujala předškolní děti – a ty jsou velmi náročným publikem.
Naše mateřská škola Zahradnického I. navštívila areál HBH odpady 12. května tohoto roku. Všechno jsme si prohlédli, a protože děti v naší školce sbírají papír, tak byly zvědavé, co se s ním děje dál po odvozu k Vám do areálu. Viděli jsme také sběr plastu, skla, kovu a jeho zpracování. Přímé pozorování skutečností je pro předškolní děti velmi důležitým vzdělávacím a výchovným prostředkem. 

Děkujeme za milé přijetí, za zázemí dětem na svačinu, za kávu pro paní učitelky. Ale především za názorný program, který vede děti k přemýšlení o naší přírodě a k péči o životní prostředí.


S pozdravem Jana Novotná, vedoucí MŠ Zahradnického I.

MŠ Zahradnického I, Havlíčkův Brod

Chcete se nás na něco zeptat? Neváhejte a ozvěte se
Kontakt

Kde nás najdete

Sběrný dvůr
Třídírna odpadu - plasty, papír a sklo
Fotka areálu třídírny ze vzduchu
© 2024 HBH Odapady s.r.o. | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů